نگهداری حیوانات خانگی در بارداری
حیوانات خانگی ممکن است جزئی از خانواده شما باشند اما هنگامی باردار هستید، باید مراقبت بیشتری به عمل بیاورید
 
پس از بازنشستگی از خدمت، چه بر سر سگ های تعلیم دیده می آید؟
سگ های تعلیم دیدۀ خدماتی چیزی بیش از حیوان خانگی معمولی هستند. از آنجائیکه سگ ها باهوش تر از آن هستند که شما تصور می کنید، نقش مهمی در زندگی افرادی که به آنها کمک می کنند ایفا می کنند. به اعتقاد Mary R. Burch پروفسور و رفتارشناس حیوانات و مدیر مؤسسۀ American Kennel Club Family Dog "این سگ ها در فعالیت های روزمره به فرد کمک می کنند و به او احساس امنیت، آرامش و همراهی می دهند
 
ماهی‌ها مهارت موسیقایی دارند
مطالعات جدید نشان می‌هد ماهی‌های قرمز نه‌تنها به موسیقی گوش می‌دهند و از آن لذت می‌برند حتی می‌توانند آهنگسازان مختلف را از هم تشخیص دهند.
 
واکسیناسیون بیش از هزار قلاده سگ در رشت
هزار و 82 قلاده سگ صاحب دار در روستاهای رشت بر علیه بیماری هاری واکسینه شدند.
 
«بولی و مورفی»در پلیس انگلیس
اسکاتلند یارد قصد دارد از سلاح جدیدی برای مقابله با جرایم سایبری استفاده کند که این 2 سلاح 2 سگ باهوش و تعلیم دیده هستند که بینی‌های حساسی نیز دارند.
 
زندگی قهوه‌ای
سعید ۳۰ ساله اهل شهر کرمانشاه از سگی معلول به نام "قهوه‌ای" نگهداری می‌کند. قهوه‌ای چهار سال پیش در یک حادثه تصادف رانندگی در اتوبان همت تهران صدمه دید و با کمک حامیان حیوانات مورد جراحی قرار گرفت اما یک پای آن قطع شد.
 
سخت گیری شدید دولت چین در مورد افرادی که سگ نگه می دارند
دولت چین قوانینی سخت و سنگین را وضع کرده که بر اساس آنها دارندگان سگ ها و انواع حیوانات خانگی موظفند یک کارت تعیین اعتبار رفتاری دریافت کنند.
 
ورود حیوانات به زمین بازی
حیوانات و پرندگان در سراسر جهان گاهی به عنوان میهمانان ناخوانده وارد زمین بازی ها شده و برای دقایقی بازی را متوقف می کنند.
 
این حیوانات با ثروت‌های افسانه‌ای زندگی می‌کنند
انسان ها معمولا از طروق مختلف کسب درآمد می کنند برخی از افراد ارث هنگفتی به دست می آورند برخی دیگر از طریق راه انداختن کسب و کاری کسب درآمد می کنند ولی در اینجا می خواهیم در مورد حیوانات خانگی صحبت کنیم که ثروت هنگفتی به دست آورده اند و زندگی لاکچری ای را می گذرانند.
 
۱۳۰۰ قلاده سگ توسط شهرداری آبادان عقیم سازی شد
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری آبادان ۱۳۰۰ قلاده سگ توسط شهرداری آبادان عقیم سازی شد
 
سگ شورشی
سگی در جریان زد و خورد تظاهرکنندگان با پلیس ضد شورش در سانتیاگو پایتخت شیلی به شورشیان پیوسته است.
 
در سوگ حیوان خانگی چگونه بر غم خود فائق آئیم
مرگ حیوان خانگی می تواند به اندازۀ از دست دادن یک دوست یا یکی از اعضای خانواده دردناک و غم بار باشد بنابراین غلبه بر این احساس نیاز به بروز غم و اندوه فراوان دارد. به منظور کمک به افرادی که به تازگی دوست پشمالوی عزیز خود را از دست داده اند کارشناسان چند رهنمود و توصیه ارائه می دهند که با هم آنها را مطالعه می کنیم.
 
ترامپ تصویر سگ یابنده البغدادی را منتشر کرد
رئیس جمهوری آمریکا تصویر سگ یابنده البغدادی را که جزو اطلاعات طبقه‌بندی شده بود، منتشر کرد.
 
رژه سگ‌ها در نیویورک
رژه سگ ها در نیویورک و عکس های دیدنی که هر ساله برگزار میشود
 
گران‌ترین نژادهای سگ در جهان کدامند؟
لیستی در خصوص گران‌ترین نژادهای سگ در جهان ارائه شده که در میان آنها نام نژادهایی همچون چاو چاو،ژرمن شپرد، تریر و... به چشم می‌خورد.
 
ژست دیدنی سگ‌ها مقابل دوربین عکاسی
عکاس روسی مجموعه‌ای از عکس سگ‌ها که در آن احساساتشان را می‌توان دید جمع آوری کرد شما می توانید این عکس ها را به صورت کامل در زیر مشاهده و از آنها لذت ببرید
 
جشنواره سگ‌های وست مینیستر
جشنواره سالانه وست مینیستربا حضور ۲۸۰۰ سگ از ۲۰۰ نژاد مختلف در نیویورک سیتی آمریکا برگزار شد . تصاویر زیر سگ‌های شرکت کننده در این مسابقه را نشان می‌دهد .
 
Copyright © 2016 - 2019 ITPet.net